loading...

فروشگاه اینترنتی آشنا شاپ

جوراب افزایش قد یا کفی  کجا بخریم یا جوراب بلند کننده قد  یک محصول دوست داشتنی برای بلند کردن قد مردان و زنان است این جوراب فری سایت مناسب پاهای مردان و زنانه استبعد از استقابل از کفی های اف

111 بازدید : 2360 یکشنبه 05 شهریور 1402 نظرات (0)

جوراب افزایش قد یا کفی  کجا بخریم یا جوراب بلند کننده قد  یک محصول دوست داشتنی برای بلند کردن قد مردان و زنان است این جوراب فری سایت مناسب پاهای مردان و زنانه استبعد از استقابل از کفی های افازیش قد که حدود 10 سال است که وارد بازار ایران شده است جوراب افزایش قد هم مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است که خوبی جوراب افازیش قد این است که میشود در خانه و زیر جوراب هم به پا کرد و بدون این که کسی بفهمد اما شما باید به نکاتی توجه فرمایید و ما در این مقاله سراسر دقیق شما را دعوت میکنیم که حتما نکات را قبل خرید کفی افزایش قد مطالعه نمایید.

 

بهترین و قدیمی ترین نارک جوراب سیلیکونی افزایش بلند کننده قد و مراقبت از پای اسیب دیده برای دختران و پسرانه بهترین راه و بدون عوارش بلند کردنت موقت قد جوراب نرم 3/5 سانتی متری که فقط کافی در داخل کفش بگذارید تا قدتان چند سانتی متر بلند شود جوراب افزایش قد لینک سرا را سفارش دهید و در خانه تحویل بگیریدجهت مشاهده اموزش و نحوه پوشیدن جوراب افزایش قد میتوانید کلیپ زیر را مشاهده فرمایید.
 

 

 جوراب افزایش قد سیلیکونی

 

 

با جوراب افزایش  قد بدون عوارض قدتون رو بلند کنید :

جوراب سیلیکونی یک محصول دوست داشتنی که حدود 10 سالی است وارد بازار ایران شده است برای رساندن شما به قدی بلندتر است  که به صورت مخفییانه در پاشنه کفشتان  قرار میگیرید و می تواند به اندازه 5 سانتی تا 10 سانتی متر به شما افزایش قد تحویل بدهد. این جوراب افزایش قد با استانداردهای بین المللی ISO طراحی و در بازارهای ایران و جهان به فروش میرسد فقط کافی است آن را در پای خود کنید و بعد شاهد خواهید بود که 5 سانت بلند قد تر خواهید شد و دنیای پیرامون خود را جور دیگری خواهید دید البته ممکن است برخی از پاها در تابستان عرق کنند که طبیعی است اما برای عملکرد بهتر پیشنهاد میشود از کفشهای ساق بلند استفاده نمایید تا جبران اشغال شدن جوراب کم شود چون طبیعتا وقتی جوراب را به پا میکنید قسمتی از فضای کفش بالا تر خواهد اماد پس این نکته را رعایت نمایید.

 

 

 

 جوراب افزایش قد

 

 

 

قیمت جوراب  افزایش دهنده قد چقدر است و از کجا بخریم 


تازگیها نمونه های تقلبی جوراب  با قیمت های بسیار پایینی به بازارهای عرضه شده که باعث ایجاد بوی بد در پا شده و پس از مدت کوتاهی جوراب  پاره  می شود و ممکن است در شما ناراحتی هایی را به وجود بیاورد  به دلیل نداشتن جنس خوب ، چنین محصول های تقلبی در فرد وضعیت نامتعادلی را ایجاد میکنید و معمولا جنسهای تقلبی باعث عرق پا زیاد  خواهد شد شما میتوانید جوراب بلند کننده قد را سفارش دهید و درب خانه خود تحویل بگیرید جوراب افزایش قد سیلیکونی خرید جوراب افزایش قد اینترنتی جوراب افزایش قد پستی جوراب افزایش قد سیلیکونی خرید آنلاین جوراب افزایش قد سیلیکونی خرید جوراب افزایش قد سیلیکونی ارزان قیمت جوراب افزایش قد سیلیکونی جوراب افزایش قد

 

 

جوراب سیلیکونی افزایش قد 

 

 

 

قد خود را با جوراب  سیلیکونی افزایش دهید :

 

جوراب های بلند کننده قد  برای کسانی که می خواهند بلندتر از آنچه که هستند به نظر برسند یک وسیله عالی است. این جوراب افزایش قد ۵ سانت ، همانطور که از  مشخص است ، نوعی جنس سیلیکونی با فاصله زیاد در ناحیه پاشنه است که به شما امکان می دهد تا ارتفاع طبیعی 3.5 سانتی متری داشته باشید بدون اینکه کسی متوجه شودمزیت این محصول این است در کفش ها جمع شود  پوست پاهای شما را می چسباند ، به راحتی می توانید جوراب های خود را بپوشید که کسی متوجه آن نمی شود. و پاشنه های شما واقعی به نظر می رسند.

  

 

 کفی افزایش قد زن مردان

 

 

 کفی افازیش قد شفاف سیلکونی چیست: 

قد خود را افزایش دهید بدون اینکه کسی متوجه شود. درزهای 5 سانتی متری 1 ثانیه به شما امکان می دهد بلافاصله و با احتیاط قد خود را افزایش دهید. نگران نباشید ، 5 سانتی متر در کفی های 1 ثانیه ای وارد پاشنه کفش خود شوید و آماده هستید. 5 سانتی متر در درج های 1 ثانیه دارای 5 سطح ساخته شده از سیلیکون سخت ، نرم و ضد لغزش است.کفی های 5 سانتی متری 1 ثانیه در کفش ها ، کفش های کتانی ، چکمه ها و سایر کفش های شما دیده نمی شوند.

 

توضیحات بیشتر کفی بلند کننده قد :

 

قد خود را افزایش دهید بدون اینکه کسی متوجه شود. درزهای 5 سانتی متری 1 ثانیه به شما امکان می دهد بلافاصله و با احتیاط قد خود را افزایش دهید. نگران نباشید ، 5 سانتی متر در کفی های 1 ثانیه ای وارد پاشنه کفش خود شوید و آماده هستید. 5 سانتی متر در درج های 1 ثانیه دارای 5 سطح ساخته شده از سیلیکون سخت ، نرم و ضد لغزش است.

 

مشخصات کفی :

 ساخته شده از نوع خاصی از سیلیکون

 راحت

مناسب برای انواع کفش ها

مناسب برای کفش های زنانه و مردانه

 

 کفی طبی افزایش قد کد 001 سایز 35-41

 

کفی طبی افزایش قد کد 001 سایز 35-41 کفی های افزایش دهنده ارتفاع انقلابی هستند و یک سیستم کاملاً جدید است که به طور خاص برای بلندتر نشان دادن 5 سانتی متر از شما طراحی شده است. این یک درج انعطاف پذیر است که از نوع خاصی از سیلیکون ساخته شده است. فقط آن را در کفش خود قرار دهید و در عرض چند ثانیه 5 سانتی متر بلندتر می شوید.


کفی طبی افزایش قد کد 001 سایز 40-46

 

 

کفی های افزایش قد برای آقایان / زنان 3.5 / 5/6 سانتی متر :

نامرئی کفی های ارتوپدی بالشتک بژ / مشکی مخصوص آقایان طراحی شده و باعث افزایش قد و در عین حال محافظت از پا می شود. پلی یورتان سلول بسته ، بالشتک سازی برتر را فراهم می کند پاشنه کفی طبی افزایش قد کد 001 سایز 40-46 راحتی و ثبات بیشتری را برای پاشنه ایجاد می کند. مناسب آناتومیکی پای اقیاان خانوم ها  ، بالشتک سازی و کنترل اضافی را با یک نگهدارنده انعطاف پذیر فراهم می کند. طراحی هوا به تخلیه رطوبت کمک می کند و پاهای شما را خشک نگه می دارد. می توانید کفی ها را با توجه به مسیر جلوی پای خود به اندازه مناسب پای خود مرتب کنید.

 

 

قیمت و خرید اینترنتی ژل افزایش قد 5 سانتی 14 لایه

  

محصول کفی های کفش:

 

کفی های کفش برای افزایش قد از کشیدن گردن خود خسته شده اید تا ببینید چه چیزی پیش روی شماست؟ شما آرزو دارید که حداقل کمی قد بلندتر باشید. ما راه حل کامل و محتاطانه ای برای شما داریم! کفی های فوری - 5 سانتی متر بلندتر یک محصول انقلابی است که در کف کفش شما قرار می گیرد و شما را تا 5 سانتی متر بلند می کند! مناسب برای انواع کفش ها ، مناسب برای زنان و مردان و پوشیدن راحت برای مدت زمان طولانی. از منظره از بالا لذت ببرید!

 

قد خود را بدون اینکه کسی متوجه شود افزایش دهید. کافی است یک کفی 5 سانتی متری در یک ثانیه وارد پاشنه کفش خود کنید و آماده باشید. یک لحظه خود را 5 سانتی متر بالا ببرید تا قد را در 2 لایه افزایش دهید.برای کفش های کیسه هوا شما را بلند می کند. بیایید موضع بگیریم این ایده از آسیا نشأت گرفته است ، جایی که ظاهر افراد کوتاه قد اکثریت است.هم اکنون میلیون ها نفر در سراسر جهان از این زیبایی های قابل تنظیم استفاده می کنند.

 

افراد مشهور و همچنین افراد حرفه ای که می دانند قد آنها می تواند به طور چشمگیری بر آرزوها و احترام شغلی آنها تأثیر بگذارد ، از این محصول استفاده می کنند. مردم اغلب از خود می پرسند که من چطور این س askال را می پرسم: "چگونه می توانم آنچه راز دارم بزرگ شوم؟ راز کفش کفش 5 سانتی متر در 1 ثانیه است.5 سانتی متر در کفی های کفش 1 ثانیه دارای 5 ارتفاع ساخته شده از سیلیکون سخت ، نرم و ضد لغزش هستند. 5 سانتی متر کفی های 1 ثانیه در کفش ها ، کفش های ورزشی ، چکمه ها و سایر کفش های شما قابل مشاهده نیستند. بسته شامل یک جفت ، دو قطعه است شامل: 5 جفت کارتریج که می توانند روی هم قرار بگیرند.

 

کفی های کفش برای افزایش نامحسوس قد. تقویت اضافی برای منیت خود در جلسات ، کنفرانس ها و معاشرت ها! پد های افزایش قد در کفش ها ، کفش های کتانی ، چکمه ها و سایر کفش های شما قابل مشاهده نیستند. او بسیار با احتیاط است ، قابل توجه نیست و راز خود را فقط شما می دانید.

 

 

مشخصات کفی کلاسیک : 

این مجموعه شامل 5 جفت درج است که می تواند برای رسیدن به ارتفاع مطلوب روی هم قرار گیرد.

 تنظیم ارتفاع از 0.8 تا 5 سانتی متر. 5 سطح مختلف قد (برای هر پا)

 عملاً نامحسوس است. کفی های کفش مناسب برای خانم ها و آقایان است. در هر کفشی قرار می گیرد و کاملا راحت است. طراحی بدون لغزش.

 جنس : پلاستیک سیلیکون.

 

 

جوراب کفی افزایش قد سیلیکونی

 

  

مزایای جوراب و کفی افزایش قد :  

از مزایای این جورا افازیش قد سیلیکونی این است که شما میتوانید ان را زیر جوراب و بدون کفش و یا در بیرون به همراه کفش مورد علاقه خود به پا کنید و اه بروید و از قد بند خود لذت ببرید و دوستانتان هنگ کنند که چطور قدتات بلند شده است البته این یک شوخی بود قیمت اخر اما این جوراب برایا نها که میخچه پا دارن و یا از کوتاهی پا رنج میبرند مناسب است .

 

 

معایب کفی جوراب افزایش قد : 

 از انجایی که کفی افزایش قد خوراکی نیست و در داخل پا قرار میگیرد طبیعتا عوارض خاصی ندارد فقط بهتر است بیشتر از 5 سانت استفاده نشود و معمولا 3 سانتی متر افازیش شد بهترین انتخاب است چون بیشتر از 5 سانت به پای شما اسیب وارد میکند و زیاد تبلیغات بیشتر از 5 سانتی متر را جدی نگیرد چون فشار زیادی به پای شما وادر خواهد شد .

 

 

کفی افزایش قد ایا موثر است :

کفی افازیش قد  شما را چند سانت بلند میکند که نکته بسیار مهم این است از این کفی نباید 24 ساعته یا هفت روز هفته استفاده کرد چون باعث بپا درد میشود و کسانی که پاهایشان کوتاه بلند است میتوانند از این محصول استفاده کنید پس این محصول مزایای زیادی دارد ولی نباید همیشه استفاده شود و بیشتر از 5 سانت توصیه نمیشود چون هم باعث درد پا و بهم ریخت تعادل خواهد شد.

 

 

جوراب افزایش قد 10 سانت

 

 

چرا نباید از جوراب افزایش قد 10 سانت استفاده کرد :

جوراب افزایش قد 10 سانتی یا کفی افزایش قد 10 سانتی بخاطر این که باعث میشود پای شما بیش از اندازه از کفش بالا برود طبیعتا فشار بیشتری را تحمل خواهید کرد و اگر برای مدت طولانی این کار را انجام بدهید دچار کمر درد و پا خواهید شد البته امکانش هست و لی همان طور که گفتیم عوارض خواهد داشت و معمولا استاندارد همان زیر 5 سانت خواهد بود.

 

 

جمع بندی :

جوراب افزایش قد برای همه بزرگ سالان مناسب است و فری سایز میباشد البته اگر زیر 18 سال هستید و پاهای کوچکی دارید مناسب نخواهد بود این محصول از سیلیکون نرم ساخته شده و هیچ عوراض خاصی ندارد و جزو محصولات پر فروش در سراسر دنیا لقب گرفته است.

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 32
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 67
 • آی پی دیروز : 63
 • بازدید امروز : 185
 • باردید دیروز : 193
 • گوگل امروز : 25
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 185
 • بازدید ماه : 8,261
 • بازدید سال : 35,063
 • بازدید کلی : 138,100